Dažniausiai užduodami klausimai

 

Q: Ar reikia mokėti už skelbimo patalpinimą Meistrų Namų svetainėje?
Ne, svetainės naudojimas klientams yra nemokamas, ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

 

Q: Kas būna po to, kai aš įdedu savo skelbimą?
Pateikus skelbimą, jis tikrinamas Meistrų Namų komandos, nesant netikslumų ir / ar pažeidimų, skelbimas patvirtinamas. Remiantis patvirtinto skelbimo užklausa, meistrams, kurie gali būti tinkami ieškomam darbui atlikti, yra nedelsiant išsiunčiamos žinutės su kvietimu pateikti pasiūlymus ieškomam darbui, kada, kokiomis sąlygomis, už kokią kainą meistras galėtų atlikti darbą.

 

Q: Ar aš galiu sustabdyti savo skelbimą?
Asmuo, įkėlęs skelbimą, kad ieško meistro darbui atlikti, bet kuriuo metu prisijungęs prie savo paskyros, gali pažymėti tokį skelbimą neaktyviu, tokiu būdu darbui atlikti meistrai nebebus ieškomi.

 

Q: Ar mes dalinsimės Jūsų telefono numeriu ir bet kokia kita pateikta Jūsų asmenine informacija su kitomis kompanijomis ar kitais trečiaisiais asmenimis?
Jokiu būdu! Meistrų namų komanda užtikrina, kad visa Jūsų pateikta asmeninė informacija, tokia kaip telefono numeris, vardas, adresas ar miestas, kuriame gyvenate, bus naudojama tik mūsų komandos ir tik tam, kad galėtume Jums kuo efektyviau suteikti meistrų suradimo paslaugą. Jūsų vardas ir telefono numeris bus siunčiamas tik tiems meistrams, kuriuos Jūs pažymėsite kaip tinkamus darbui atlikti ir tik tam, kad jie galėtų susisiekti su Jumis ir betarpiškai aptarti visas darbo detales.

 

Q: Ar mano asmeninė informacija bus publikuojama viešai?
Ne, jokia asmeninė informacija, pateikta Meistrų Namams nebus publikuojama viešai.

 

Q: Kiek meistrų galėčiau pažymėti tinkamais?
Iki 5 meistrų gali būti pažymėti tinkamais, ir jie galės su Jumis susisiekti Jūsų pasirinktu būdu, aptarti darbo detales.

 

Q: Ar Meistrų Namai garantuoja aukščiausią darbų atlikimo kokybę?
Pas mus užsiregistravę meistrai yra patys atsakingi už savo darbų kokybę. Meistrų Namai garantuoja tik, kad mūsų svetainėje užsiregistravusių meistrų pateikta informacija bus patikrinta. Mes taip pat užtikriname, kad visi teisingi atsiliepimai bus publikuojami pačių meistrų anketose.
Meistrų namų komanda įsipareigoja tikrinti meistrų pateikiamą informaciją apie save, bei meistrų anketose publikuoti klientų atsiliepimus apie meistrų atliktus darbus. Darbų atlikimo kokybė yra meistro atsakomybė. Meistrų Namų komanda už atliktus darbus atsakomybės neprisiima, nes yra tik tarpininkas tarp kliento ir meistro, padedantis jiems vienas kitą surasti, o susitarimas dėl konkretaus darbo atlikimo, terminų, sąlygų ir kainos, yra atliekamas kliento ir meistro tarpusavio susitarimu.

 

Q: Ar Jūs pašalinate nepatikimus meistrus iš svetainės?
Jei meistras gauna penkis nepatenkinamusskirtingų klientuų įvertinimus , kurie per protingą laikotarpį nebūna išspręsti abiems pusėms patenkinamu būdu, meistro anketa yra sustabdoma, iki kol pasikeis minėtos aplinkybės. Sustabdyta meistro anketa nėra aktyvi ir toks meistras negali pretenduoti į darbų užklausas. Meistras, kurio anketa yra sustabdyta dėl minėtų aplinkybių negali susikurti naujos anketos Meistrų namų svetainėje.

 

Q: Kaip palikti meistrui įvertinimą už atliktą darbą?
Prisijunkite prie savo paskyros, raskite meistrą, kuris atliko Jūsų darbą, ir paspauskite mygtuką “įvertinti meistrą”. Primygtinai rekomenduojama meistrą vertinti tik tada, kai jis darbą pabaigė. Palikti įvertinimai yra tikrinamai Meistrų Namų komandos, siekiant, kad svetainėje būtų publikuojamas tik profesionalus ir etiškas turinys.

 

Q: Kokią informaciją ir dokumentus turi pateikti meistrai norėdami užsiregistruoti svetainėje?
Norėdami užtikrinti meistrų, siekiančių užsiregistruoti svetainėje, patikimumą, prašome, kad visi privalomai pateiktų:
  • Asmens dokumentą ir gyvenamosios vietos adresą;
  • Bent tris rekomendacijas, registruojantis profesionaliems meistrams. Vieną rekomendaciją – pagalbiniams;
  • Ūkinės veiklos vykdymo pagrindą (verslo liudijimą, individualios veiklos pažymą ark t.);
  • Visi meistrai, registruodamiesi svetainėje sutinka su Meistrų Namųprofesinės etikos taisyklėmis.
Meistras garantuoja, kad visa jo pateikta informacija yra teisinga.

 

Q: Kodėl nėra daug registruotų meistrų mano rajone?
Nėra vieno meistro visiems darbams atlikti. Įvairių sričių darbams reikalingi įvairių specializacijų meistrai. Juos rasti ir patikrinti užtrunka, tačiau Meistrų Namų komanda kasdien kruopščiai ir intensyviai dirba tam, kad kiekviename Lietuvos mieste bei miestelyje rastų darbščių, atsakingų meistrų, esančių savo srities profesionalais ir galėtų pasiūlyti jų paslaugas arčiausiai kiekvieno iš jūsų.

 

Q: Kaip spręsti kylantį konfliktą?
Meistrų Namų komanda siūlo pirmiausia visus kylančius nesutarimus aptarti ir spręsti tiesiogiai tarp kliento ir meistro bei ieškoti abiems pusėms priimtino sprendimo. Esame pasirengę geranoriškai padėti, jei betarpiškai rasti sprendimo nepavyksta. Dėl kylančių konfliktų Jūs galite kreiptis į Meistrų Namų komandą, nurodydami tokio pobūdžio informaciją:
  • Kas atsitiko?
  • Ko buvo imtasi siekiant išspręsti konfliktą?
  • Kokių rezultatų tikitės?
  • Pateikite įrodymų, nuotraukų, paaiškinančių konflikto priežastį.
Mums yra svarbu žinoti, kad Jūs bandėte rasti sprendimą patys. Turėdami visą mums reikiamą informaciją, dėsime visas pastangas konfliktui išspręsti. Jei darbas nebuvo atliktas pagal Jūsų susitarimą, svarbu, kad svetainėje paliktumėte atitinkamą meistro įvertinimą.